books on my mind: Stosik czerwcowy

sobota, 1 czerwca 2013

Stosik czerwcowy


Czas spojrzeć prawdzie w oczy - moje stosiki żyją własnym życiem. Co miesiąc mam plany i zaraz w moim domu pojawiają się nowe książki. Obawiam się, że rozmnażają się przez pączkowanie. W ten sposób z moich planów czytelniczych nici. No, ale nie narzekam. Tyle, że moje stosiki planowane na miesiąc zmieniam oficjalnie na stosiki nowości w mojej biblioteczce, które mam nadzieję szybko przeczytać. 
Obecnie na tapecie mam "Dżunglę miasta" Jacka Pałkiewicza i "Dlaczego nie jestem muzułmaninem" Ibn Warraq. Obie te książki już rozpoczęłam czytać. Dalej dość monotematycznie, bo wojennie: "Raj pośrodku piekła", "Kariery w półmroku" i "Podczłowiek". "Śmierć krytyka" to zdobycz ze szczecińskiej strefy wolnej książki. A na urlopie planuję w końcu poświęcić trochę czasu rodzinnym zdjęciom. Wszystkie stare zdjęcia planuję zeskanować i starannie opisać. Będę musiała zaangażować w tę pracę całą rodzinę, ponieważ część zdjęć jest z początków XX wieku i nie poznaję znajdujących się na nich osób.  Potem zrobię z nich piękny album. W tym pomoże mi książka "Album historia rodziny".
W tym miesiącu nie ma żadnych lżejszych powieści, ale jak znam życie, pewnie zaraz zapukają do moich drzwi :)
Życzę Wam miłego czerwca :)

20 komentarzy:

 1. Zazdroszczę książki "Dlaczego nie jestem muzułmaninem" i niecierpliwie czekam na jej recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję :) I Tobie życzę udanego czerwca :)
  Przyjemnej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo jestem ciekawa "Poczlowieka". Bede wyczekiwac wiec Twojej recenzji.

  Milego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak są ambitniejsze książki to i lżejsze się znajdą na pewno:) Miłej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe tytuły - miłej lektury. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. też miałam do niedawna tendencje kupowania masy ksiażek i brania do lektury czegoś zupełnie innego. teraz staram się przeczytać chociaż połowę nabytków, nim rzucę się na kolejne. co nie zmienia jednak faktu, że mam zapasy książek na kolejne 10 lat ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie. Też mi się tak nazbierało. Mam nadzieję jakoś to ogarnąć :)

   Usuń
 7. Zastanawiałam się nad książką "Dlaczego nie jestem muzułmaninem"...czekam na recenzję...To prawda z tymi stosikami, trzeba trzymać w ryzach... ;)

  OdpowiedzUsuń