books on my mind: Book-change w Szczecinie

niedziela, 17 czerwca 2012

Book-change w Szczecinie

W sobotę w szczecińskiej Brama Jazz Cafe odbyła się darmowa wymiana książek z cyklu Book-change. Zasada była prosta - możesz wybrać sobie ze stołu tyle książek, ile przyniosłeś na wymianę. Dodatkowo można było wziąć udział w sesji zdjęciowej pod hasłem "Nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka".
Impreza odbywała się w bardzo sympatycznej atmosferze. Wśród książek znaleźć można było bardzo fajne tytuły. Atmosfera była bardzo miła. Cieszę się, że mimo deszczu dotarłam na tę wymianę. Mam nadzieję, że tego typu imprezy będą się powtarzały i miały charakter cykliczny :)A tu stosik z książkami, które przyniosłam sobie z tej wymiany: 

11 komentarzy:

 1. ooo i właśnie dlatego zazdroszczę ludziom mieszkającym w dużych miastach,

  OdpowiedzUsuń
 2. można pozazdrościć możliwości chodzenia na tego typu akcje
  mieszkam w malutkim mieście... tu nie uraczysz ani empika.. matrasa.. żadnych większych sieci... nie mówiąc już o jakichkolwiek akcjach czytelniczych...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo bym chciała, żeby w Bydgoszczy odbyła się taka akcja typowo książkowa :) Brałam udział w zamieniadzie, gdzie również wymieniałam książki, ale tam akcja dotyczyła głównie ciuchów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to pierwsza typowo książkowa wymiana, na jakiej byłam :)

   Usuń
 4. A ja bym się bała, że przyniosę na wymianę książki nowe, w idealnym stanie, a zostaną dla mnie tylko jakieś stare i mało interesujące... :|

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna sprawa. W Krakowie ostatnio jest szał na różne akcje rozdawająco- wymieniające, więc nie narzekam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. O! Świetna sprawa! Chętnie sama bym się tam wybrała. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo chciałabym wziąć udział w takiej imprezie, u mnie niestety nie ma :(

  OdpowiedzUsuń